NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

„Czas rozwinąć skrzydła” - Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Zakończenie klas maturalnych 2022/2023

Dnia 28 kwietnia 2023 r. pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów, absolwentów ZSChiPS.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Słowa wdzięczności za pracę i trud włożony w edukację i przygotowanie młodzieży do egzaminów wyraziła pani Elżbieta Miareczka, przewodnicząca Rady Rodziców oraz uczennice z klasy 4ct.  

Pani Dyrektor Barbara Sieńko w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnała maturzystów. Najlepszym uczniom wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody książkowe za osiągnięcia edukacyjne, udział w turniejach i olimpiadach.

Część artystyczną uroczystości pod hasłem „Czas rozwinąć skrzydła” przygotowały klasy 3dsp i 4dsp. Pewien rozdział życia dla naszych absolwentów się zakończył, lecz egzaminy dojrzałości jeszcze przed nimi.

Trzymamy mocno kciuki i mamy nadzieję, że z „rozwiniętymi skrzydłami” przylecicie jeszcze nie raz do nas pokazując, że pamiętacie o tych, którzy przez 4 lata towarzyszyli Wam w wędrówce o nazwie: Edukacja.
Życzymy Wam wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

Za oprawę techniczną akademii dziękujemy Panu Krzysztofowi Olszewskiemu, a także uczniom; Szymonowi P. z klasy 3atp i Nikoli C. z klasy 1alp.

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024