NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Mikołajkowa zbiórka słodyczy i zabawek dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

W dniach od 17 do 29 listopada 2021 roku w naszej szkole już po raz drugi odbyła się "Mikołajkowa zbiórka słodyczy i zabawek dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie".

Przez okres niecałych dwóch tygodni, dzięki hojności uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły udało nam się zebrać pokaźną liczbę przecudnych maskotek, gier, zabawek, lalek oraz słodyczy, które teraz będą sprawiać radość podopiecznym Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Cieszymy się, że znów mogliśmy pomóc, a rozmach akcji pokazał, jak zgrana i wrażliwa na los innych ludzi jest społeczność "Chemika". Warto wspomnieć, iż były klasy, które zamiast organizować klasowe Mikołajki, prezenty przekazały właśnie dla dzieci z Hospicjum. Ta bezinteresowna postawa jest godna pochwały!

Za przekazane upominki otrzymaliśmy gorące podziękowania i dyplom od prezesa LHD – o.dr Filipa Leszka Buczyńskiego. Akcję koordynowała pani Agnieszka Ciechanek-Tomoń wraz z klasą 2btp TCh.

Mikołajkowa zbiórka słodyczy i zabawek dla Podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Mikołajkowa zbiórka słodyczy i zabawek dla Podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024