NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

„Lublin – gra miejska” II miejsce w Polsce!

„Lublin – gra miejska” II miejsce w Polsce!

W dniu 10 września 2022r. drużyna z naszej szkoły odebrała nagrody za zajęcie drugiego miejsca w Polsce w finale konkursu „Geniallne Miejsca”. W uroczystości wzięli udział twórcy gry: Karina Kołodziejczyk, Kasia Kańczugowska, Kuba Jóźwiak, Julia Owczaruk wraz z panią dyrektor Barbarą Sieńko i opiekunkami drużyny: p. Katarzyną Bartoszcze i p. Ewą Rusinek.

Gala finałowa odbyła się w siedzibie Google’a w Warszawie, gdzie organizatorzy zapewnili finalistom atrakcje, takie jak wykład przedstawicieli House of Angular na temat programowania, czy wizyta w Centrum Nauki Kopernik.

Zachęcamy do gry, poniżej prezentacja escape roomu, w którym nasi uczniowie zapraszają do zwiedzania Lublina i poznawania jego historii.

Zapraszamy do zagrania w naszą grę, która znajduje się pod linkiem: (Zalecamy korzystanie z przeglądarki CHROME)

https://view.genial.ly/63349e8081746f0017706a75

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024