NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Konkurs "Nasza Szkoła, Twoimi oczami" – obraz wykonany mąką

Konkurs "Nasza Szkoła, Twoimi oczami" – obraz wykonany mąką

W  roku Jubileuszu 80-lecia ZSCHiPS zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Nasza Szkoła, Twoimi oczami” – obraz wykonany mąką.

Szkoła to nie tylko budynek, to uczniowie, nauczyciele, pasje i atmosfera. Pokaż jak Ty widzisz naszą Szkołę.

 • Uczestnicy: Do konkursu zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.
 • Warunki uczestnictwa: Zadaniem uczestnika konkursu jest sporządzenie obrazu związanego z tematyką szkoły wykonanego mąką.
  • Praca powinna być wykonana na kontrastowym tle lub lustrze
  • Rozmiar obrazu – wymiary dowolne
  • Praca powinna zawierać metryczkę z danymi: imię i nazwisko, klasa
 • Termin i miejsce nadsyłania prac:
 • Jury wybierze prace najciekawsze i najlepiej ilustrujące temat przewodni konkursu. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę: walory artystyczne, estetyka wykonania, oryginalność i pomysłowość.
 • Przewidziano nagrody !!!
 • Ogłoszenie wyników konkursu:
  • O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani mailowo 23 kwietnia 2021 roku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy wszystkim uczestnikom wiele radości przy projektowaniu swojego obrazu. POWODZENIA!!!

Marta Guz


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: OBRAZ WYKONANY MĄKĄ

W ramach obchodów Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego uczniowie wzięli udział w konkursie "Nasza Szkoła, Twoimi oczami" – obraz wykonany mąką.

Zadaniem konkursowym było wykonanie obrazu mąką, która jest podstawowym surowcem w technologii piekarskiej i cukierniczej. Podczas tworzenia obrazu uczniowie mogli kreatywnie wykorzystać ten surowiec, inaczej niż zawsze.

 Celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywnego włączenia się w przygotowanie obchodów Jubileuszu Naszej Szkoły, inspirowanie do wykorzystywania inwencji twórczej, doskonalenie umiejętności artystycznych jak również umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu.

Udział w konkursie wymagał od uczestników refleksji jakie skojarzenia mają ze szkołą, jak chcą ją przedstawić. Szkoła to nie tylko budynek, to uczniowie, nauczyciele, pasje i atmosfera. Dla jednych są to miłe wspomnienia, zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych w miłej, przyjemnej atmosferze w otoczeniu kolegów i koleżanek i zawsze wspierających ich nauczycieli. Inni zapoznali się z historią szkoły i postacią jej patrona –generała Franciszka Kleeberga.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Bożena Woźnica klasa 2 dsp

II miejsce: Kacper Jaworski klasa 2 abp

III miejsce: Martyna Dąbrowska klasa 3 bts

Wyróżnienie otrzymał:

Aleksander Wareliś klasa 2 ab

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

 Zwycięzcom gratulujemy!!!

Praca 1
Praca 2
Praca 3

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

  Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024