NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Współpraca ze szkołą partnerską

Współpraca ze szkołą partnerską

W dniu 2 czerwca wzięliśmy udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy do Wyższej szkoły Inżynierii i Zdrowia. Jest to nasza zaprzyjaźniona uczelnia, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu.
W programie wycieczki znalazła się możliwość wysłuchania ciekawych wykładów i wypróbowania swoich sił w laboratorium, przy tworzeniu własnych kompozycji zapachowych w postaci emulsji i perfum, które po zajęciach można było zabrać ze sobą.
Uczniowie klasy 1alp, 2atp oraz 1ctp uczestniczyli w interdyscyplinarnym wykładzie z chemii kosmetycznej. Dowiedzieli się jak udowodnić skuteczność wybranego kosmetyku. Wzięli również udział w warsztatach z zakresu tworzenia kompozycji zapachowych, wykorzystywanych w aromatoterapii. Dziękujemy wszystkim prowadzącym za te tak ciekawie przeprowadzone zajęcia oraz Panu mgr. inż Arkadiuszowi Sadurze za szczególną opiekę i pomoc jako koordynatora całego przedsięwzięcia.

Bawiliśmy się przednio o czym świadczy fotorelacja z naszego wyjazdu.
Pani Ewa Jarząbek i Sylwia Wieczorek.
Współpraca ze szkołą partnerską
Współpraca ze szkołą partnerską
Współpraca ze szkołą partnerską
Współpraca ze szkołą partnerską
Współpraca ze szkołą partnerską

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024