NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Nasza szkoła laureatem konkursu „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja”.

Nasza szkoła laureatem konkursu „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie -

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,

miło nam poinformować Państwa, iż nasza szkoła została laureatem konkursu „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja”.

Otrzymamy 4 tys. zł na realizację projektów, a także wsparcie merytoryczne, organizacyjne i promocyjne. Udział w projekcie przyczyni się do rozwoju Samorządu Uczniowskiego, aktywizacji i integracji całej społeczności szkolnej.

W związku z tym prosimy o przygotowanie pomysłów na projekty, które moglibyśmy realizować w przyszłym roku szkolnym. Wkrótce przez dziennik zostanie wysłany link do ankiety na Forms, w której będziecie Państwo mogli przedstawić swoje pomysły na projekty. Następnie odbędzie się głosowanie na najlepszy projekt.

Serdecznie pozdrawiamy,

Kamila Biekisz i Julia Olszak – koordynatorki Projektu

oraz

Anna Herda i Agnieszka Ciechanek – Tomoń – opiekunki SU

Nasza szkoła laureatem konkursu „Rozwój samorządności uczniowskiej w Lublinie - Szkolne Budżety Obywatelskie – druga edycja”.

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024