NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Dekoracja okolicznościowa na 80-lecie ZSChiPS

Dekoracja okolicznościowa na 80-lecie ZSChiPS

Włączając się w obchody Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego klasa 1abp ucząca się w Branżowej Szkole Spożywczej I stopnia w zawodzie piekarz  wykonała dekoracje okolicznościowe.

      Młodzież pod kierunkiem Pani Anny Klocek przygotowała chlebki z ciasta pszennego i udekorowała je "ciastem martwym słonym". Do dekoracji wykorzystała także barwniki spożywcze oraz wykrawacze do ciast. Młodzież w sposób twórczy przedstawiła swoje pomysły na artystyczną dekorację okolicznościową. Umiejętności i zdolności młodzieży są godne podziwu, biorąc pod uwagę fakt, że dopiero rozpoczęła naukę w naszej szkole.

Cieszymy się, że czują więź z naszą szkołą i chętnie uczestniczą w tak ważnym wydarzeniu jakim jest  80 - lecie szkoły.

Gratulujemy zręczności i inwencji twórczej.

Życzymy mistrzostwa zawodowego i zapraszamy do dalszej aktywnej pracy na rzecz szkoły i klasy.

 

Anna Klocek -  nauczyciel zajęć praktycznych

Maria Wesołowska-Kierownik szkolenia praktycznego

 

 

Dekoracja okolicznościowa na 80 lecie ZSChiPS
Dekoracja okolicznościowa na 80 lecie ZSChiPS
Dekoracja okolicznościowa na 80 lecie ZSChiPS
Dekoracja okolicznościowa na 80 lecie ZSChiPS

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024