NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE SREBRNA SZKOŁA 2021 FACEBOOK Aktywna Tablica Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin

Wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Lublin

Wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Lublin

13 czerwca 2019 r. w ramach "Programu wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży” w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie, odbyło się spotkanie Pana Prezydenta Miasta Lublin z laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad, konkursów i turniejów uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta  oraz z nauczycielami, którzy przygotowali swoich podopiecznych. Uczniowie otrzymali od Pana Prezydenta listy gratulacyjne i nagrody książkowe. Ponadto laureaci oraz finaliści, wyróżniający się w nauce otrzymali jednorazowe stypendia.

                  Nasza  Szkoła  uplasowała się na 7 miejscu wśród  wyróżnionych szkół.

Dyplom uznania  za szczególne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2018/2019 odebrała z rąk Zastępcy Pana Prezydenta- Pana Mariusza Banacha Pani Barbara Sieńko –Dyrektor Szkoły.

W spotkaniu wzięli udział:

- laureaci i finaliści z Technikum Przemysłu Spożywczego: Paweł Bednarczyk, Maria Dudkiewicz, Ewa Chabroszewska i Jolanta Wójtowicz,

-finaliści z Branżowej Szkoły Spożywczej I stopnia: Elwira Michałek, Agata Kuśmierz, Piotr Więckowski, Mateusz Kasperski i  Wiktor Ujma.

Paweł Bednarczyk za uzyskanie tytułu laureata otrzymał jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Lublin.

Nauczyciele, którzy przygotowali naszych uczniów do olimpiad i turniejów zawodowych: Pani Teodora Kosior, Pani Ewa Nieczypor, Pani Anna Szymańska, Pani Jolanta Łukasik i Pan Tomasz Machoń, otrzymali listy gratulacyjne.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maria Wesołowska

kierownik szkolenia praktycznego

Wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Lublin