NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2024 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Piotr Więckowski z kl 3az w gronie finalistów Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

W dniach 1-3 kwietnia 2019 r. we Wrocławiu odbył się XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. Turniej składał się z części teoretycznej w formie pisemnej i praktycznej.

Piotr Więckowski z klasy 3az Branżowej Szkoły Spożywczej  I stopnia jako reprezentant województwa lubelskiego znalazł się w gronie zwycięzców. Po części pisemnej zajął on 5 miejsce wsród 19 uczestników z całej Polski.

Tytuł finalisty zwalnia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje  w zawodzie.

Ucznia do konkursu przygotowali: Pani mgr inż. Anna Szymańska i Pan mgr Tomasz Machoń, który pełnił również opiekę pedagogiczną podczas turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Maria Wesołowska

kierownik szkolenia praktycznego

 

 

 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024