NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Umiemy szybko pisać na klawiaturze!!!

Umiemy szybko pisać na klawiaturze!!!

W dzisiejszym świecie mamy coraz więcej usług dosępnych przez sieć.O ile samo posługiwanie się komputerem jest w naszym społeczeństwie na coraz wyższym poziomie, to sprawne pisanie na klawiaturze komputerowej stanowi dla niektórych nadal nie lada wyzwanie. Można się o tym przekonać dość często, odwiedzając różne punkty obsługi klienta. Od szybkości pisania zależy też nieraz, czy "załapiemy się" na jakąś wyprzedaż, pierwsi zarezerwujemy gdzieś miejsce itp.

Grupa uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela informatyki i przedmiotów zawodowych - pana Krzysztofa Olszewskiego wzięła udział w X Edycji Klawiaturowego Wyzwania, czyli w konkursie polegającym na najszybszym i bezbłędnym przepisaniu zadanego tekstu.

Uczeń naszej szkoły, Radosław Mendykowski zajął 3-cie miejsce w Polsce w w/w konkursie w swojej grupie wiekowej (ponad 150 uczestników w tej kategorii), zdobywając dyplom i nagrodę w postaci karty podarunkowej do znanej sieci ze sprzętem elektronicznym. Dodatkowo drużyna naszej szkoły zajęła VII miejsce w Polsce w kategorii Szkół Średnich.

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom oraz życzymy im powodzenia w innych konkursach.

Zachęcamy także wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w licznych konkurach i olimpiadach. W każdym z nas drzemie ukryty talent, trzeba tylko umieć go odbryć i pielęgnować.

 

 

Umiemy szybko pisać na klawiaturze!!!
Umiemy szybko pisać na klawiaturze!!!

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024