NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

ZSChiPS – „Geniallna Szkoła”!

ZSChiPS – „Geniallna Szkoła”!

Z przyjemnością informujemy, że zgłoszenie przystąpienia naszej szkoły do projektu „Geniallne Szkoły” zostało rozpatrzone pozytywnie. Od tej pory można znaleźć Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego na mapie prezentującej innowacyjne placówki, które na co dzień korzystają z nowoczesnych technologii w procesie nauczania  i w celach promocyjnych. (Link do mapy: Geniallne Szkoły!)

Stało się to możliwe dzięki międzyoddziałowej współpracy uczniów, którzy pod kierunkiem nauczycieli pani Katarzyny Bartoszcze i Ewy Rusinek stworzyli jedyny w swoim rodzaju Jubileuszowy Escape Room. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić w nim swoich sił, serdecznie zapraszamy! (Link do gry: https://view.genial.ly/608bae3bd9041d0d94f93e7c)

Głównym pomysłodawcami projektu są Genially oraz Ambasadorzy Genially w Polsce (koordynatorzy: Beata Chodacka, Agnieszka Halicka i Mateusz Łysek). 

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024