NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2024 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Podziękowania

Podziękowania

Za nami uroczystości Jubileuszowe, rozpoczynamy nowy, kolejny rozdział w historii naszej Szkoły.

   Serdecznie dziękuję, wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom niepedagogicznym za ogrom pracy i trud włożony w przygotowanie Jubileuszu. Dziękuję Państwu za poświęcony czas, kreatywne pomysły i pozytywną energię.

   Składam również gorące podziękowania Rodzicom oraz Wam Drodzy Uczniowie, którzy tak chętnie i z wielkim zapałem włączyliście się w przygotowanie tej uroczystości.

   Jeszcze raz serdeczne podziękowania składam Wszystkim, całej społeczności szkolnej. Bez Was, Waszego wsparcia i pomocy nie udałoby się zorganizować tak wspaniałych Obchodów 80-lecia Szkoły.

  Życzę dalszych sukcesów w podejmowaniu kolejnych wyzwań.

Załączniki: 

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2024/2025