NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2024 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Wycieczka do Matematycznego Escape Room w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym

Wycieczka do Matematycznego Escape Room w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu L

Dnia 9 i10 października 2023r. uczniowie klasy 3abp i 2fsp wraz z nauczycielami: Grażyną Rodzik, Anną Herdą, Grażyną Bartoszek i Jakubem Tomczykiem udali się na wycieczkę do Matematycznego Escape Room w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym.

W ramach warsztatów młodzież zdobywała wiedzę poprzez praktyczne działania. Uczniowie integrowali się i rywalizowali ze sobą podczas wspólnego rozwiązywania matematycznych zagadek. Dzięki dobrej zabawie uczniowie przekonali się, że matematyka nie jest nudna, a zdobyta na warsztatach wiedza i umiejętności posłużyły do wykorzystania ich w praktyce.

Nie zabrakło też spacerów na świeżym powietrzu po terenach zielonych w otoczeniu Centrum Dobrego Wychowania. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się alpaki, znajdujące się na terenie kompleksu.

Więcej zdjęć na naszym profilu FB >>>>>

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024