NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2024 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Informacje o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych 2022 w kontekście aktualnych ograniczeń i reżimów związanych z pandemią COVID-19.

Zapraszam do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa  i ograniczeniami w czasie ferii zimowych:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczne-ferie-zimowe--o-czym-warto-pamietac

 

Polecane serwisy 

Planując zimowy odpoczynek, warto zapoznać się z informacjami przygotowanymi przez różne służby i instytucje publiczne. Zachęcamy do odwiedzenia następujących stron i serwisów internetowych: 

 

Informacje dodatkowe dostępne są pod adrese

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

oraz ogółne zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych:

https://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-prewencji/aktualnosci/50036,Bezpieczenstwo-podczas-ferii-zimowych.html

Udanego i bezpiecznego wypoczynku!

 

 

 

Przygotował(a) informację: 

    Oferta Edukacyjna ZSChiPS na rok szkolny 2023/2024