NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2023 FACEBOOK Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia Fachowcy jutra Platforma współpracy szkół zawodowych, uczniów, pracodawców i Gminy Lublin XII Liceum Ogólnokształcące oraz Branżowa Szkoła Spożywcza I stopnia realizują Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna Tablica”, na mocy umowy zawartej 17 sierpnia 2022 r. pomiędzy Lubelskim Kuratorem Oświaty, działającym w imieniu Wojewody Lubelskiego a Miastem Lublin na prawach powiatu Twoje Dane – Twoja Sprawa

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 - 1 września 2022 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
1 września 2022 r.

  • Godz. 8.00 - Msza Święta w Parafii pw. Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala przy ulicy Popiełuszki 28b w Lublinie
  • Godz.9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas pierwszych w sali gimnastycznej (III p.), a następnie  spotkania z wychowawcami
  • Godz. 9.00 - spotkania uczniów klas programowo wyższych z wychowawcami w salach lekcyjnych według harmonogramu

Klasa

Wychowawca

Sala

1alp (XII LO)

Sylwia Wieczorek

P15

1blp (XII LO)

Agnieszka Buda

215

1atp (TCH)

Renata Pastuszuk

225

1btp (TCH)

Zofia Sygacz

317

1ctp (TCH)

Joanna Matyjasek

P18

1dtp (TCH)

Renata Jezior

108

1esp (TPS)

Beata Paćkowska

110

1fsp (TPS)

Grażyna Bartoszek

113

1abp (BSS)

Sylwia Kapusta

220

1bbp (BSS)

M. Ikwanty-Gajewska

224

2atp (TCH)

Anna Burdach

118

2btp (TCH)

Małgorzata Cieślak-Alberska

307

2dsp (TPS)

Marta Guz

217

2abp (BSS)

Grażyna Rodzik

226

3alp (XII LO)

Malec-Toś Edyta

112

3atp (TCH)

Elżbieta Dalmata

227

3btp (TCH)

Ciechanek-Tomoń Agnieszka

P19

3ctp (TCH)

Dudziak Anna

117

3dsp (TPS)

Jolanta Łukasik

228

3abp (BSS)

Iwona Firlej

P04

4atp (TCH)

Magdalena Padiasek- Piątkowska

229

4btp (TCH)

Małgorzata Gurna

124

4ctp (TCH)

Agnieszka Hałabuda

223

4dsp (TPS)

Ewa Nieczypor

208

4at (TCH)

Małgorzata Wawrzycka

304

4bt (TCH)

Dorota Lęgieć

216

4ct (TCH)

Mariola Barańska

MM

4ds (TPS)

Monika Jankowska

211

4 alp (XII LO)

Anna Szeleźniak

137

1abd (BSSII)

Jacek Kasprzak (opiekun)

P01

1acd (BSSII)

Ewa Rusinek (opiekun)

P12

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: