NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

X Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

CHCESZ POSZERZYĆ SWOJĄ WIEDZĘ W DZIEDZINIE PSYCHOLOGII ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ!!!

Zgłoszenia przyjmuje pedagog szkolny (pokój 104)

do 13 października 2017 r.

 

Wielkimi krokami zbliża się X, jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Z czym zmierzą się uczestnicy Turnieju w tym roku?

W której fazie snu powstają marzenia senne? Co to jest reaktancja? Dlaczego kolejne odcinki seriali kończą się chwilą grozy albo w przełomowym momencie? Na takie i inne pytania odpowiadali uczestnicy poprzedniej edycji Turnieju, w której wzięło udział ponad dwa tysiące uczniów z 240 szkół z całej Polski. Również w tym roku do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą zgłębiać tajniki wiedzy psychologicznej oraz lepiej poznać siebie i innych ludzi.

Tegoroczna edycja Turnieju rozpocznie się 27 października, a zakończy na początku kwietnia 2018 roku. Od uczestników będzie wymagana m.in. znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” oraz książki Przeciw empatii Paula Blooma. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę w marcu 2018 roku podczas eliminacji on-line. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: