NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

Wizyta studyjna na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

W ramach projektu „Przejdź na zawodowstwo – dzisiaj szkoła jutro sukces” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dziesięciu nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w warsztatach szkoleniowych w czasie wizyty studyjnej w Katedrze Chemii Środowiska i Bioanalityki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Szkolenie odbyło się w dniach 22-24 maja 2018 roku z zakresu teorii i praktyki badań chemicznych i mikrobiologicznych związków biologicznie czynnych w środkach spożywczych w wymiarze 56 godzin.

Katedra Chemii Środowiska i Bioanalityki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, której kierownikiem jest prof. dr hab. Bogusław Buszewski to bardzo nowoczesny ośrodek badawczy. Katedra współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi (medycznymi, technicznym) zarówno w kraju jaki i za granicą. Dysponuje nowoczesną bazą materialną – znakomicie wyposażonymi laboratoriami, w których opracowuje się innowacyjne rozwiązania analizy chemicznej i mikrobiologicznej odpowiadające wysokim standardom światowym.

Dla nauczycieli naszej szkoły była to wizyta bardzo kształcąca. Dziękujemy wszystkim organizatorom i liczymy na dalszą współpracę.

 

 

 

Przygotował(a) informację: