NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

Uczniowie Technikum Przemysłu Spożywczego uczestnikami Kongresu Organizacji Pozarządowych przy Wojewodzie Lubelskim

16 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbył się Kongres Organizacji Pozarządowych przy Wojewodzie Lubelskim pod hasłem ,,Cudze chwalicie swego nie znacie”.

Uczniowie Technikum Przemysłu Spożywczego: Paweł Bednarczyk, Agnieszka Kosmala, Klaudia Młynarska i Alicja Wąsała z klasy 2et mieli możliwość promowania szkoły i prezentowania wyrobów piekarskich firmy ,,Społem” LSS w Lublinie, z którą współpracujemy od wielu lat w zakresie odbywania praktycznej nauki zawodu przez naszych uczniów.

W programie Kongresu znalazły się wystąpienia zaproszonych gości na temat zmian w prawie NGO, pozyskiwania środków finansowych na działalność NGO oraz przykłady dobrych praktyk w województwie lubelskim w obszarze przedsiębiorczości, innowacyjności, nauki, działalności społecznej i rynku pracy oraz kultury i sztuki.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele: Maria Wesołowska, Ewa Nieczypor i Andrzej Abramowicz.

 

Maria Wesołowska

kierownik szkolenia praktycznego