NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

The Game Show 2018

Już po raz trzeci, w ramach Dnia Otwartych Drzwi, odbył się w naszej szkole turniej języka angielskiego na wesoło. Wśród reprezentantów znaleźli się najlepsi uczniowie klas pierwszych (1at, 1bt, 1et i 1al) i stanęli w szranki w walce o trofeum – pobyt w jednym z lubelskich Escape Rooms.
Przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w konkurencjach wymagających wielu wszechstronnych umiejętności – talentu plastycznego, koncentracji uwagi, panowania nad językiem (angielskim) oraz zdolności kulinarnych. Tym bardziej gratulujemy zwycięzcom – klasie 1al!
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Gabrysia Wysocka (2at) oraz Jury, czyli nauczyciele języka angielskiego w składzie: Katarzyna Bartoszcze i Ewa Rusinek.
Pomysłodawcą tego wydarzenia jest Katarzyna Bartoszcze przy współpracy z Ewą Rusinek. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się podczas tworzenia materiałów filmowych wykorzystanych w konkursie (Marcelinie Cisłak, Monice Kępińskiej, Weronice Rekiel i Karolinie Różanek).

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: