NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

Selfie dla Maryi

Chcemy ofiarować Maryi nasze oblicza, ale przede wszystkim nasze serca zdolne do przemiany, bo tylko nasze starania o przemianę życia według Ewangelii mogą być prawdziwym diamentem w Koronie Maryi.

Zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do przesłania swoich zdjęć (Selfie), które zostaną umieszczone w mozaice przedstawiającej obraz Czarnej Madonny.

Mozaika zostanie stworzona i wydrukowana w piątek - 29 września 2017 roku a następnie w sobotę 30 września 2017 roku w czasie pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę zostanie złożona przed obrazem Czarnej Madonny.

Zdjęcia mogą przekazywać nie tylko uczniowie klas maturalnych, ale cała społeczność naszej szkoły (wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy).
Czasu zatem jest niewiele. Prosimy o przyniesienie lub przesłanie swoich zdjęć do Pana Krzysztofa Olszewskiego (może być na adres e-mail: zschps315@gmail.com lub za pomocą wiadomości na portalu facebook na konto pana Krzysztofa Olszewskiego lub na profil fb naszej szkoły).

Dziękujemy wszystkim, którzy chcą włączyć się w tę akcję.

Przekazanie zdjęcia oznacza wyrażenie zgody na publikację zdjęcia w w/w zakresie oraz na zaprezentowanie zdjęcia-mozaiki na stronach naszej szkoły.

Nauczyciele Religi

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: