NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK

Selfie dla Maryi

Chcemy ofiarować Maryi nasze oblicza, ale przede wszystkim nasze serca zdolne do przemiany, bo tylko nasze starania o przemianę życia według Ewangelii mogą być prawdziwym diamentem w Koronie Maryi.

Zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do przesłania swoich zdjęć (Selfie), które zostaną umieszczone w mozaice przedstawiającej obraz Czarnej Madonny.

Mozaika zostanie stworzona i wydrukowana w piątek - 29 września 2017 roku a następnie w sobotę 30 września 2017 roku w czasie pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę zostanie złożona przed obrazem Czarnej Madonny.

Zdjęcia mogą przekazywać nie tylko uczniowie klas maturalnych, ale cała społeczność naszej szkoły (wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy).
Czasu zatem jest niewiele. Prosimy o przyniesienie lub przesłanie swoich zdjęć do Pana Krzysztofa Olszewskiego (może być na adres e-mail: zschps315@gmail.com lub za pomocą wiadomości na portalu facebook na konto pana Krzysztofa Olszewskiego lub na profil fb naszej szkoły).

Dziękujemy wszystkim, którzy chcą włączyć się w tę akcję.

Przekazanie zdjęcia oznacza wyrażenie zgody na publikację zdjęcia w w/w zakresie oraz na zaprezentowanie zdjęcia-mozaiki na stronach naszej szkoły.

Nauczyciele Religi

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: