NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

Przerwa w dostępie do dziennika elektronicznego UONET+

W związku realizacją projektu „Opracowanie i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla jednostek oświatowych miasta Lublin” informuję, że w dniu 28.10.2019 r. zostanie uruchomiony dziennik elektroniczny UONET+. Dane z dotychczasowych systemów zostaną zmigrowane do nowej aplikacji zainstalowanej na serwerach Miejskiego Centrum Przetwarzania Danych w Lublinie. W związku z przeniesieniem danych od godz. 7:00 w piątek 25.10.2019 r. do godz. 8:00 w dniu 28.10.2019r. logowanie do dziennika UONET+ nie będzie możliwe. Za utrudnienia przepraszamy.
Od poniedziałku 28.10.2019 r. dziennik będzie dostępny pod nowym adresem https://edu.lublin.eu.
Bardzo proszę o poinformowanie użytkowników, nauczycieli, uczniów i rodziców np. w formie ogłoszenia na stronie szkoły, komunikatu bezpośrednio w dzienniku lub innej.

Każdy z Użytkowników będzie mógł za pomocą swojego adresu e-mail uzyskać informację o swoim loginie wraz z linkiem do ustalenia hasła.
Instrukcja opisująca sposób pozyskania informacji o loginie oraz nowym sposobie logowania dostępna jest pod adresem:
https://portal.edu.lublin.eu/jst/lublin/inline/4.aspx Stosowne pismo w tej sprawie otrzymają Państwo za pośrednictwem epuap.

Z upoważnienia Pani Dyrektor Ewy Dumkiewicz-Sprawki

Bożena Jarmuł
Wydział Oświaty i Wychowania UM Lublin

 

 

 

Przygotował(a) informację: