NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

Koncert Życzeń dla Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły

Relacja VIDEO:


ZA TRUD,
ZA UŚMIECH,
ZA SERCE
DZIĘKUJEMY!

Kochani Nauczyciele! Drodzy Pracownicy Szkoły!

Dziękujemy za oczarowanie tajemnicą nauki i świata. Dziękujemy za codzienne wsparcie i zaufanie, dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Bądźcie zdrowi i zadowoleni z nas. Nie zaznawajcie kłopotów i trosk. Niech spełnią się Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego.

Uczniowie


            Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2017 r.  uczniowie przygotowali Koncert Życzeń dedykowany Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły. Ciepłe słowa i podziękowania przeplatały się ze światowymi i polskimi przebojami. Zebrani usłyszeli dawne i najnowsze piosenki zaśpiewane przez: Weronikę Rekiel przy akompaniamencie Michała Wysockiego z 3bt, Anitę Ślęczek z 3at, Natalię Dalmatę z 3at, Wiktorię Fryc z 2dt, Aleksandrę Sowę z 3at, Aleksandrę Litkowską z 1at, Natalię Bajkowską z 1ct i Karolinę Ziębę z 3at. Przepiękne wykonanie niezwykle trudnych utworów zapewne na długo pozostanie w pamięci zebranych.

            Był to niezwykły dzień, pełen wrażeń, także za sprawą składających życzenia: Patrycji Pasztaleniec, Kamila Kopra, Adriana Sobastjańczyka z 3at,Sylwii Woźniak z 3at, Bartłomieja Musiała z 1at, Magdaleny Chraniuk z 1at, Daniela Dębińskiego z 1ct, Karoliny Kuzioły z 3at, Karola Wrony z 1ct, Pauliny Ceglarskiej z 3at, Kamila Krawczyka z 1ct, Karoliny Wartacz z 3at, Agnieszki Teterycz z 1at, Krzysztofa Pietrasa z 1at, Krzysztofa Szostakiewicza z 1at, Gabrieli Szymańskiej z 1at, Kamila Piotrowicza z 3at, Agnieszki Pomorskiej z 3at, Kamila Karasia z 1at, Kamili Gad z 1at,Oliwii Kasten z 1at i Przemysława Kotuły z 2al.

            Zaszczyt prowadzenia akademii przypadł w udziale: Andżelice Żuk z 3at i Sebastianowi Mazurowi z 1at.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Agnieszka Hałabuda, Renata Pastuszuk.


Relacja FOTO:

 

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: