NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK Szkoła na 102 Przejdź na zawodowstwo Współpraca w dziedzinie kształcenia zawodowego na europejskim rynku pracy

Czytaj PL

2 listopada w całej Polsce wystartowała kolejna edycja Czytaj PL – jednej z największych na świecie akcji mających na celu promocję czytelnictwa. Nasza szkoła zakwalifikowała się do tegorocznej edycji projektu  „Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL.
W tym roku w akcji znalazło się 12 bestsellerowych książek – sześć polskich i sześć zagranicznych. Do wyboru było sześć powieści, cztery książki non-fiction, zbiór opowiadań oraz biografia, dostępne zarówno w formie e–booka jak i audiobooka.
Do kiedy można skanować kod QR i gdzie można pobrać aplikację?
Czytaj PL trwa od 2 do 30 listopada. Aby skorzystać z darmowych wypożyczalni e-booków i audiobooków, należy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL. Wystarczy zeskanować kod QR umieszczony m.in. na każdym plakacie, aby otrzymać dostęp do darmowych e-booków.
Plakat z QR-kodami oraz instrukcja dotycząca projektu znajduje się przy bibliotece.

Koordynator akcji M.Bejster

 

 

 

Przygotował(a) informację: