NASZA SZKOŁA KONTAKT BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PROJEKTY UE ZŁOTA SZKOŁA 2019 FACEBOOK

70-lecie Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie

15 października 2011 roku w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga miała miejsce jubileuszowa uroczystość z okazji 70-lecia Szkoły połączona ze Zjazdem Absolwentów.

Obchody rozpoczęły się o godz. 10.00 mszą świętą koncelebrowaną przez księży dr Marka Słomkę – Rektora Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie, Mariusza Nakoniecznego – Proboszcza Parafii oraz absolwentów Szkoły – Andrzeja Bubicza, Jacka Pleskaczyńskiego, Pawła Maciąga i Tomasza Surmę w kościele p.w. Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala.

Po mszy nastąpił uroczysty przemarsz gości, absolwentów, nauczycieli i uczniów do Szkoły. O godz. 12.00 w wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej rozpoczęła się część oficjalna i artystyczna uroczystości.

O godz. 15.00 odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, a potem w przygotowanych przez uczniów kawiarenkach, absolwenci i ich nauczyciele do późnego wieczora wspominali szkolne lata.

  • Dziękujemy wszystkim przybyłym na naszą uroczystość gościom za obecność i wiele ciepłych słów skierowanych pod adresem szkoły i nauczycieli.
  • Dziękujemy serdecznie dyrektorom i nauczycielom, którzy byli związani ze Szkołą przez wiele lat i wychowali wiele pokoleń wspaniałych absolwentów.
  • Dziękujemy absolwentom za ich wielkie przywiązanie do Szkoły.
  • Dziękujemy obecnym nauczycielom i uczniom za przygotowanie wspaniałego Jubileuszu.

 

 

 

 

Przygotował(a) informację: